لوله و پروفیل طرحدار محصول جدید فرمودا

 حاصل تلاش گروه تولیدی بازرگانی فرمودا میباشد. با عرضه این محصول جدید ,حلقه محصولات مورد نیاز جهت المان های جداساز و زیباسازی شهری تکمیل تر شده و مشتریان بدون نیاز به تامین کننده دیگری میتوانند محصولات نهائی خودرا با استفاده از کاتالوگ فرمودا طراحی نموده وباخرید محصولات و مونتاژآنها طرح خود را اجراءنمایند. در تولید این لوله و پروفیل طرحدار تخصص و سالها تجربه شرکت فرمودا آمیخته شده است. طراحی و انتخاب با دیگر محصولات فرمودا و همچنین سابقه ایجاد نقش روی قطعات با توان تولید و تأمین شرکت لوله و پروفیل طرحدار فرمودا مجتمع شده و مشتریان محترم میتوانند با خیالی آسوده از تامین به موقع این محصول آنرا در طرح های خود بکاربرند.

 

لوله و پروفیل فرمودا

گروه توليدي و بازرگاني با داشتن افق هاي درخشان در آينده صنعت توليد پروفيل طرحدار و لوله طرحدار و همچنين لوله مارپيچ نمايد. توليد پروفيل توسط فرمودا از ابتدا همراه با ايده پردازي هاي نوين در صنعت لوله و پروفيل فولادي بوده است.فرمودا همچنين جهت عرصه محصولات نوين در صنعت پروفيل هاي فولادي اقدام به توليد هندريل طرحدار در سايزهاي متفاوت به صورت هندريل ساده و هندريل نقشدار(طرحدار) فولادي نموده است.اميد است توليد پروفيل هاي فولادي توسط فرمودا در آينده با سنت شكني در اين صنعت ايده هاي جديد عرضه و تمام بازار هاي صادرات و داخل را به نفع خود گرداند.

پیام مدیریت فرمودا

فرمودا نخستین مجموعه ای است که توانسته است محصولاتی متنوع و متفاوت را در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان در اختیار آنها قرار دارد.سپاس خداوند منان را که توانسته ایم با لطف و عنایتش این مجموعه را به عنوان یکی از نماد های مبتکر و خلاق در صنعنت معرفی نماییم و با شعار مشارکت در ساخت جهانی آباد توانستیم گامهای موثری در این راستا برداریم. بدون تردید نشاط و پایداری و پیشرو بودن این مجموعه مرهون تلاش و زحمات عزیزانی است که با همراهی مدیران متخصص و با تجربه و متعهد توانستیم از غیر ممکن عبور کنیم.تلاشی که مرکز ثقل آن عملیاتی و اجرایی نمودن انتظارات و توقعات مشتریان ارجمند می باشد.يكي از اين غير ممكن ها توليد پروفيل طرحدار براي نخستين بار در ايران بوده است.

نگاه به آینده

ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی اقتصادی و ارتقای سطح فناوری در صنعت ساختمان می باشد. این مجموعه در نظر دارد با توجه به نیاز بازار بهترین راه کار را در جهت طراحی، ساخت و نصب تمامی محصوات با مناسب ترین قیمت و کیفیت را برای همگان فراهم سازد.فرمودا با نگاهي فراتر از ديگران به آينده توانسته با توليد لوله و پروفيل طرحدار بزرگترين بازارهاي صادرات صنعت لوله و پروفيل فولادي را از آن خود كند. نگاه فرمودا به آينده بسيار فراتر و وسيعتر نسبت به توليد لوله و پروفيل فولادي بوده و طرحدار نمودن لوله و پروفيل تنها بخشي از اين موضوع ميباشد.